نهال انگور بیدانه قرمز نهالستان یاشیل گل جزوه گونه های بسیار کمیاب و خاص نهال انگور بوده و معمولا در سبد های وارداتی اکثر کشورها قرار دارد. آنها به رنگ قرمز وجود دارند، مهمترین ویژگی انگور بی دانه قرمز بدون دانه بودن آن است.


برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال انگور بیدانه قرمز به شماره زیر پیام دهید کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

09388391442
09144818156
بندریان

مشخصات نهال انگور بیدانه قرمز

نهال انگور بی دانه قرمز رقم بسیار تجاری است. میوه مناسب خشکبار و کشمش، بازار پسند، مناسب برای غذای تازه.

محصول کامل این نهال انگور از نظر عملکرد مشابه سایر ارقام زرد است و تنها تفاوت آنها در رنگدانه هاست. این رقم کمتر از سرما و خشکسالی رنج می برد

و آن را برای کشاورزی در مناطق کم آب مناسب می کند. این رقم انگور عملکرد خوبی دارد اما در این مناطق با آب باران کاشته می شود.

دانه های انگور قرمز بدون دانه رنگی طعم بسیار شیرین و مطبوعی دارند و بازار خوبی دارند.

یکی از قدیمی ترین و پر فروش ترین نهال های انگور در بازار ایران است.

مقاومت انگور قرمز بدون دانه

این رقم مقاومت خوبی در برابر سرما دارد ، اما برای مناطق سردسیر مناسب نیست. این نهال های انگور را می توان هم با آب باران و هم با آبیاری کاشت.

انگور قرمز بدون دانه دارای میوه های قرمز متوسط ​​است و به دلیل بی دانه بودن در کشمش استفاده می شود.

میوه این انگور را می توان در اواخر تابستان برداشت. این درخت انگور بیشتر در مناطق معتدل رشد می کند

مشخصات میوه این انگور :

نهال انگور بدون هسته قرمز مانند خوشه های بی دانه زرد رشد می کند و شاخه های بلند اما رنگی دارد. دانه های این انگورها قرمز و میوه ها نیز متوسط​​ هستند.

این نهال انگور دارای دانه های متراکم است ، طعم آن شیرین ، نرم و آبدار است. انگور قرمز بدون دانه از ارقام متوسطی است که می توان در اواسط ماه اوت برداشت کرد.

 

کلام آخر در رابطه با نهال انگور بی دانه قرمز

اگر تصمیم به خرید نهال انگور گرفتید نهالستان یاشیل گل با تولید و فروش نهال انگور بیدانه قرمز با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد

قابل ذکر است قیمت نهال در این نهالستان چون به صورت خرید مستقیم از نهالستان می باشد و واسطه گر حذف گردیده است مناسب می باشد.

اگر قصد کاشت نهال انگور بیدانه قرمز را دارید آموزش کاشت نهال انگور در بخش آموزشی درج گردیده است ، یکی از خدمات مهم نهالستان یاشیل گل احداث باغ نهال انگور بیدانه قرمز می باشد

چنانچه قصد احداث باغات انگور تجاری کوچک یا بزرگ داشتید با کارشناسان نهال فروشی نهالستان یاشیل گل در تماس باشید ، ارقام نهال انگور در این نهالستان جزء بهترین نهال انگور بی دانه قرمز در کشور است که با کیفیت بالا تولید میگردد و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان یاشیل گل گویای این امر می باشد

ما از کاشت تا برداشت نهال انگور بی دانه قرمز پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال انگور بیدانه قرمز با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.


 

Leave a Comment

16 + ده =

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تمامی حقوق متعلق به یاشیل گل می باشد             طراحی و توسعه : دیبا انار پردازش

تمامی حقوق متعلق به یاشیل گل میباشد
طراحی و توسعه : دیبا انار پردازش