نهال هلو انجیری پلنگی نهالستان یاشیل گل یکی از با کیفیت ترین نهال های این نهالستان می باشد.

درختان هلو به نور مستقیم آفتاب نیاز دارند و وجود حداقل 6 ساعت نور مستقیم برای آنها ضروری است. به همین دلیل می توان آنها را بخصوص در مناطقی که تابستانهای بسیار گرم دارند در جایی کاشت که در صبح و ظهر به مدت حداقل 6 ساعت نور مستقیم آفتاب داشته باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال هلو انجیری پلنگی به شماره زیر پیام دهید کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

09388391442
09144818156
بندریان

 

درختان هلو به خاکهایی با زهکش خوب نیاز دارند. خاکهای سنگین که زهکش نامناسبی دارند و آب را در خود نگه می دارند مناسب کاشت هلو نیستند. بنابراین خاک مناطقی که دارای شن است (لومی شنی و یا شنی لومی) مناسب می باشد.

همچنین این درخت با خاکهای آهکی میانه ای ندارد به همین دلیل اگر در زمان تهیه خاک برای درخت هلو ، خاک را با موادی همانند خاک برگ، پیت موس و شن مخلوط کنید و تا عمق حدود 1.5 متری محل کاشت چنین مخلوط خاکی استفاه کنید، درختتان بسیار خوشحال خواهد شد!

برای کوددهی درختان در اولین سال کاشت و حدود 10-7 روز بعد از زمان کاشت می توان از حدود 250 گرم کود 10-10-10 استفاده کرد و سپس 40 روز بعد از کاشت نیز از این مقدار کود استفاده کرد

نهال هلو انجیری پلنگی از قدرت رشد خوبی برخوردار است. اندازه میوه این رقم درشت و متوسط می باشد و از ارقام زود بازده است.

زمان رسیدن نهال هلو انجیری پلنگی (بستگی به شرایط آب و هوایی منطقه دارد) در اواخر شهریور ماه میباشد ماندگاری میوه در سردخانه به مدت ۲ ماه می باشد.  عمر این درخت ۲۵ سال می باشد. رنگ پوست این محصول قرمز با نوارهای زرد رنگ است و رنگ گوشت میوه زرد می باشد.

درخت این هلو را هر سال باید هرس کنی تا عمر درخت زیاد شود. این نوع محصول پر بار میباشد اين رقم در نهال فروشی ونهالستان فيروز قره داغی توليد می شود.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.


 

Leave a Comment

پانزده + چهار =

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تمامی حقوق متعلق به یاشیل گل می باشد             طراحی و توسعه : دیبا انار پردازش

تمامی حقوق متعلق به یاشیل گل میباشد
طراحی و توسعه : دیبا انار پردازش