نهال گردو پیوندی تو سرخ نهالستان یاشیل گل در هنگام کاشت ، باید آبیاری عمیق را مورد توجه قرار دهید. این نوع نهال گردو ؛ را در سایه بکارید. این گردو بسیار زاینده و پویاست.

 


برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گردو پیوندی تو سرخ به شماره زیر پیام دهید کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

09388391442
بندریان

معرفی نهال گردو پیوندی تو سرخ

 پیوندی تو سرخ نیز می تواند برای گرده افشانی گردو خوشه ای مورد توجه قرار بگیرد اما متاسفانه گردو  تو سرخ؛ با تعویق در گرده افشانی همراه است. چون به طور کلی جوانه زنی درخت گردو دیرتر از سایر گونه ها و نژادها انجام می گیرد. بسیار دچار بیماری های ریشه ای و آفت می گردد .

بعد از خرید نهال  و کاشت ، باید آبیاری عمیق را مورد توجه قرار دهید.  گردو  را در سایه بکارید. این گردو بسیار زاینده و پویاست.

در هنگام پروش نهال گردو تو سرخ به ظاهر نهال نیز بسیار توجه کنید. این نهال باید سالم، بدون آفت و خراش باشد. ضمن اینکه از نظر سلامتی نیز کاملاً تضمین شده باشد. توجه به این نکات اهمیت زیادی دارد. چون در صورت سالم نبودن نهال، دچار ضررهای بیشماری برای سایر محصولات درختان خواهید شد.

جهت اطلاع از کاشت این نوع نهال به بخش آموزش و مقالات مراجعه کنید .

از بارزترین این مشخصه ها می توان به دیرگل بودن این محصول اشاره نمود. به دلیل اینکه این محصول دیر گل می باشد، قطعا از محصول با کیفیت و بسیار مناسبی برخوردار خواهد بود. زیرا از سرمای بهاره در امان خواهد بود. این گردو در مناطق سردسیری کشور در حال رشد و نمو می باشد. پایه کوتاه بودن این نهال گردو از جمله مشخصات گردو می باشد که مورد توجه بسیاری از خریداران و فروشندگان این نهال خواهد بود.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید


 

Leave a Comment

ده − نه =

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تمامی حقوق متعلق به یاشیل گل می باشد             طراحی و توسعه : دیبا انار پردازش

تمامی حقوق متعلق به یاشیل گل میباشد
طراحی و توسعه : دیبا انار پردازش