نهال گردو یالووا نهالستان یاشیل گل یکی از انواع نهال هایی می باشد که به دلیل میوه های بسیار باکیفیت و عالی از محبوبیت زیادی برخوردار است. شما برای خرید نهال باید به خوبی در مورد ویژگی های آن اطلاعات خود را افزایش دهید.

 


برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید نهال گردو یالووا به شماره زیر پیام دهید کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

09388391442
بندریان

 

معرفی نهال گردو یالووا

یکی از انواع نهال های پیوندی گردو که شهرت بسیار زیادی دارد گردو یالووا  می باشد. این نهال گردو یالووا  یکی از انواع نهال های ترکیه ای است که اندازه و درست بودن گردو های آن یکی از مهمترین ویژگی هایی است که دارد. میوه های این نهال بسیار زودرس است. و این مسئله یکی از مهمترین ویژگی های آن می باشد. پربار بودن این محصول موجب گشته بسیاری از کشاورزان آن را خریداری می کنند. و با استفاده از آن اقدام به احداث باغ نمایند. تنه نیمه بلند و نیمه گسترده این نهال از دیگر ویژگی های آن می باشد که شما باید زمان خرید نهال به آن دقت داشته باشید.

قیمت نهال گردو یالووا نسبت به دیگر نهال های گردو تا حدودی بیشتر است. و همین مورد موجب می شود که بسیاری از افراد از نهالستان های دیگری این نهال را خریداری کنند. آریا نهال بهترین قیمت نهال را به مشتریان خود ارائه می دهد. به همین دلیل شما با خیالی آسوده می توانید تعداد زیادی از آن را خریداری کرده و در باغ خود بکارید.

شما می توانید با استفاده از تعداد زیاد این نهال گردو یالووا اقدام به احداث باغ نمایید. تا محصولات زیادی برداشت کنید. برای کاشت نهال باید به خوبی با ویژگی ها و نیازهای گردو یالووا، آشنایی داشته باشید. تا بتوانید این نهال را در بهترین موقعیت و شرایط بکارید.

امروزه بسیاری از باغداران و کشاورزان به دنبال نهال مناسبی برای کاشت هستند تا با کاشت و محصول دهی آن سود خوبی بتوانند به دست بیاورند. نهال گردوی یالووا؛ یکی از انواع نهال هایی می باشد که به دلیل میوه های بسیار باکیفیت و عالی از محبوبیت زیادی برخوردار است. شما برای خرید نهال باید به خوبی در مورد ویژگی های آن اطلاعات خود را افزایش دهید. تا بتوانید بهترین نمونه آن را خریداری کرده و بکارید. برخی از انواع ویژگی ها و نیازهای نهال که بسیار ضروری است و شما باید با آن آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

مهم ترین نکات پرورش:

یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های نهال گردو یالووا؛ در این است که از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. شما در مناطقی که آب و هوای سرد دارد هم می توانید این نهال را بکارید.  و زمان کاشت نهال از مقاومت بی نظیر آن بهره مند شوید. یکی از مهمترین نکاتی که در مورد این نهال وجود دارد. و شما باید بدانید این است که در مناطق نیمه گسترده رشد خوبی از خود نشان می دهد. مقاومت به سرمای واریته های این نهال موجب می شود که میوه دهی خوبی داشته باشد. و در کمترین زمان حجم زیادی از میوه های با کیفیتی را ارائه دهد.

لخت ماندن قیمت های پایینی گردو یالووا؛ از اهمیت ویژه ای برخوردار است. و شما زمان کاشت نهال باید به خوبی این ویژگی را در نظر داشته باشید و آن را بپوشانید.  باردهی این نهال در بین انواع نهال های دیگر بیشتر است. ولی شما باید در بهترین شرایط و موقعیت آن را بکارید تا باردهی خوبی از آن دریافت کنید.


ویژگی های مربوط به آبیاری نهال گردو یالووا:

از دیگر ویژگی های بسیار مهمی که زمان کاشت نهال گردو یالووا؛ باید به آن دقت داشته باشید ویژگی های آبیاری نهال می باشد. شما می توانید در هر شرایطی این نهال را بکارید. اما باید به آبیاری آن نهایت دقت و توجه را داشته باشید. برخی از نهال ها را در موقعیت خوبی نمی کارند. و از آن محصول خوبی هم برداشت نمی کنند. البته که آبیاری یکی از نیازهای مهم نهال می باشد. و شما برای کاشت هر یک از انواع نهال ها باید به آن دقت داشته باشید. برای آبیاری نهال بهتر است هر 7 الی 10 روز اقدام کنید.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید


 

Leave a Comment

هجده − دو =

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تمامی حقوق متعلق به یاشیل گل می باشد             طراحی و توسعه : دیبا انار پردازش

تمامی حقوق متعلق به یاشیل گل میباشد
طراحی و توسعه : دیبا انار پردازش